• Bal Karnawałowy 2024r.

1.02.2024 r.

W imieniu Rady Rodziców i Dyrekcji Szkoły serdecznie zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły na Bal Karnawałowy w dniu 9 lutego 2024 roku (piątek). Bal odbędzie się w 3 częściach:

• Klasy 1-3 w godz. 10:00-12:00 (następnie obiad i poczęstunek)
            • Klasy 4-6 w godz. 13:00 – 15:00 (przed balem obiad, po balu poczęstunek)
            • Klasy 7-8 w godz. 17:00 – 20:00 (poczęstunek w trakcie dyskoteki)

Poniżej przedstawiam kilka informacji dotyczących balu karnawałowego:

• Rada Rodziców w całości pokrywa koszt zorganizowania balu (za wyjątkiem poczęstunku dla poszczególnych klas).
          • Bal poprowadzi firma Be Active, zapewnia m.in. nagłośnienie, światła dyskotekowe, 2 animatorów i konferansjera oraz konkursy i zabawy ze słodkimi nagrodami, foto budkę 360o.
          • Nagrody w konkursach zapewnia Rada Rodziców (słuchawki, myszki bezprzewodowe i gamingowe, gry planszowe, bidony itp.)
          • Rodzice z poszczególnych klas organizują i finansują poczęstunek we własnym zakresie (rodzice mogą zakupić i dostarczyć pizzę).
          • Klasy 4-6 i 7-8 mogą do dnia 6 lutego br. przedstawić propozycje utworów muzycznych, przy których chcieliby bawić się podczas dyskoteki. W tym celu prośba, aby wychowawcy przesłali w powyższym terminie na adres radarodzicowsp1marki@gmail.com do 10 utworów z każdej klasy. Zastrzegamy, że propozycje utworów zostaną zweryfikowane pod kątem treści i zawierające nieodpowiednie teksty (wulgaryzmy itp.) nie będą zaakceptowane.
          • Ze względów bezpieczeństwa na sali balowej (hala sportowa) podczas balu obowiązuje zakaz korzystania z telefonów komórkowych.
          • Uprzejmie prosimy o zgłoszenia rodziców klas 7-8 do „opieki” podczas dyskoteki oraz o zgłoszenia rodziców do pomocy przy udekorowaniu sali balowej w dniu 8 lutego br. od godziny 19:30. Na zgłoszenia mailowe (radarodzicowsp1marki@gmail.com) albo przez Librus (Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc) czekamy do dnia 7 lutego br.

Gorąco zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły i życzymy wspaniałej zabawy!

Pozdrawiam,