• Terminarz Zebrań

• 2.11.2023r.

Drodzy Rodzice,

W ubiegłym tygodniu odbyło się drugie w tym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców, podczas którego spotkaliśmy się z p. Dyrektor Agnieszką Gawkowską i omówiliśmy szereg tematów związanych z bieżącym funkcjonowaniem szkoły.

W drugiej części zebrania zaprezentowane zostały założenia do zbliżających się Mikołajek Rodzinnych (to już za miesiąc!) i omówione zostało sprawozdanie finansowe RR za okres wrzesień-październik br. Rozmawialiśmy również o zbliżających się świątecznych sesjach zdjęciowych, które planowane są w naszej szkole już w połowie listopada br.

Rada Rodziców przyjęła również plan rzeczowo-finansowy na rok szkolny 2023/2024, zgodnie z którym m.in.:

- składka na fundusz RR pozostała na niezmienionym od lat poziomie,

-  zaplanowaliśmy wydatki na szereg atrakcji i wydarzeń, które zamierzamy zorganizować w tym roku szkolnym,

- zarezerwowaliśmy środki na konkurs grantowy, który planujemy przeprowadzić po raz pierwszy w naszej szkole.

Szczegółowe informacje o nadchodzących wydarzeniach przesyłać będziemy już niebawem.

Prezentację z ostatniego zebrania RR znaleźć można tutaj: Zabranie_Rady_Rodzicow_26.10.2023.pdf

Zapraszamy do współpracy!

19.10.2023r.

Zapraszamy przedstawicieli poszczególnych klas na drugie w tym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców. Spotykamy się 26 października br. (czwartek) o godz. 18:00 w stołówce szkolnej.

Do zobaczenia!

17.09.2023r.

Zapraszamy przedstawicieli poszczególnych klas na pierwsze w roku szkolnym 2023/2024 zebranie Rady Rodziców. Spotykamy się w dniu 21 września 2023 roku (czwartek) o godzinie 18:00 w stołówce szkolnej.

Do zobaczenia!