• Wystawa fotograficzna" Jesienne klimaty"

• Uczniowie  klasy 3c bardzo kochają przyrodę, są bacznymi jej obserwatorami. Stąd pomysł na zorganizowanie klasowego konkursu fotograficznego " Jesienne klimaty". Dzieci zrobiły wiele pięknych fotografii, które zostały zaprezentowane  na wystawie na korytarzu przed biblioteką.  Wszyscy chętnie oglądali zdjęcia . Honorowymi gośćmi były Panie Dyrektor , które  były pod wrażeniem zdjęć wykonanych przez uczniów. Wielkie brawa dla małych fotografów.

• wolontariat

• Wolontariuszem może zostać każdy uczeń z klas IV-VIII. Przepracowane godziny będą odnotowywane w karcie aktywności wolontariusza i sumowane na koniec każdego roku szkolnego. Uczniowie, którzy zrealizują przynajmniej 30 godz. będą mogli otrzymać na koniec VIII klasy zaświadczenie o odbytym wolontariacie. Możliwy jest udział w akcjach charytatywnych również pozą szkołą i proponowanymi akcjami - wystarczy dostarczyć zaświadczenie potwierdzające udział w danej akcji.W tym roku szkolnym, uczniów klas ósmych obowiązują stare zasady (ze względu na dużą ilość klas i wiele chętnych osób). Zaświadczenie otrzymują uczniowie, którzy wzięli udział przynajmniej w czterech akcjach zorganizowanych w szkole i/lub poza nią.

regulamin