• ROK SZKOLNY 2018/2019

•  Witamy w nowym roku szkolnym 2018/2019!

Zapraszamy do pobrania i lektury najnowszego wydania gazetki szkolnej.

Kornelówka to szkolna gazetka, której misją jest popularyzacja (rozpowszechnianie)

osiągnięć, ciekawych inicjatyw szkolnych oraz inspirowanie Was do twórczego działania. Nazwa gazetki pochodzi od imienia patrona naszej szkoły Kornela Makuszyńskiego.

Jej redaktorami są uczniowie naszej szkoły, a wydruk sponsoruje Drukarnia Hera, która mieści się przy ul. Słonecznej w Markach.

W każdym numerze Kornelówki przybliżamy życie i twórczość naszego patrona, sukcesy szkolne, a w tym roku szkolnym, dodatkowo młodzi redaktorzy przygotowali dla Was artykuły o różnorodnej tematyce. Prowadzimy między innymi Oko na…, które

przybliża nam świat zwierząt, Okienko polityczne, w którym próbujemy wyjaśnić, o co chodzi w polityce. Przygotowaliśmy również Kawał śmiechu, aby Was bawić oraz wiele innych artykułów, które mamy nadzieję Was zaciekawią.

Zapracuj na swój sukces, dołącz do redakcji Kornelówki i odkrywaj radość z pisania. Dla wytrwałych redaktorów mamy przygotowane unikatowe prezenty z logo Kornelówki i nazwą Szkoły.

Zapraszamy do lektury

Opiekunowie  gazetki:

p. Agnieszka Cembrzyńska

p. Magdalena Warszawska-Starosta

Kornelowka_nr_11.pdf

WIOSENNA_KORNELOWKA.pdf

Kornelowka_nr_3_GRUDZIEN_2018(1).pdf

Kornelowka_nr_8_(1).pdf

1539173487785_Kornelowka_nr_7.pdf

Jeśli macie jakieś zastrzeżenia lub pomysły na artykuł do następnego wydania prosimy o wysłanie nam wiadomości na adres e-mail zamieszczony w gazetce.