• Aktualności

     • Spis powszechny - Informacje
      • Spis powszechny - Informacje

      • Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?

       Najprostszą i najwygodniejszą metodą udziału w spisie jest samodzielne wypełnienie formularza na stronie https://spis.gov.pl/. Logujesz się podając identyfikator PESEL lub przez profil zaufany. Można także skorzystać z infolinii.

       Spora grupa mieszkańców Mazowsza przypomniała sobie o tym obowiązku właśnie teraz, blokując infolinię i punkty spisowe. Jeśli obawiasz się, że nie zdążysz się spisać i zapłacisz grzywnę, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zostaw numer telefonu na infolinii. Oddzwonimy. - informuje Wojewódzkie Biuro Spisowe w Warszawie

       Do końca września jest również możliwość spisania się przez telefon. To odpowiednia opcja dla osób, które nie mają komputera z Internetem lub wolą mieć wsparcie rachmistrza. Ze względu na bardzo duże obciążenie infolinii, zmieniono zasady jej funkcjonowania. Wystarczy zadzwonić pod nr 22 279 99 99, postępować zgodnie z komunikatami i na koniec zostawić swój nr telefonu. Rachmistrz bardzo szybko oddzwoni z nr infolinii lub 22 828 88 88. Na ekranie może się wyświetlić tylko jeden z tych dwóch numerów.

       Jeśli w najbliższym czasie będziesz w urzędzie miasta, możesz skorzystać z pomocy rachmistrza, który  pomoże Ci się spisać - pracuje on do 30 września włącznie w godzinach pracy urzędu.  Wypełnienie obowiązku spisowego w urzędzie miasta przebiega sprawnie, jednak w ostatnich dniach września mogą tworzyć się kolejki. - podpowiada Ada Gajek Zastępca Gminnego Komisarza Spsiowego w Markach.

       Nie ma co czekać do ostatniego dnia września na kontakt z rachmistrzem. Ze względu na ograniczenia, może już się z nami nie zdążyć skontaktować. Dlatego warto obowiązek spisowy wypełnić samemu, dzwoniąc na infolinię lub spisując się przez Internet.

       Co zrobić żeby nie zapłacić kary grzywny 5000 zł za brak udziału w spisie powszechnym?

       Po prostu się spisać jak najszybciej i nie liczyć, że ktoś nie zauważy niespisanego mieszkania czy osoby. Wypełnienie formularza spisowego trwa ok 10 minut. To nie jest trudne!

       Informacje o spisie znajdują się na stronie https://spis.gov.pl oraz stronach urzędów gmin i miast.

      • Obiady

      • Opłata za obiady w miesiącu październik wynosi: 126,00 zł.

       Odliczane będą tylko nieobecności zgłoszone do szkoły bądź intendenta.

       Nieobecności najlepiej zgłaszać mailem: rzymowska.a.k@gmail.com

     • Stypendium szkolne 2021/2022r.
      • Stypendium szkolne 2021/2022r.

      • Stypendium szkolne może otrzymać uczeń, u którego w rodzinie miesięczna wysokość dochodu na osobę nie przekracza kwoty 528 zł netto. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o wysokości dochodów z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku tj. sierpień 2021r. (m.in. zaświadczenie z pracy o zarobkach netto, informacje o zasiłkach rodzinnych i innych, informacje o bezrobociu, alimenty itd.) Wnioski należy pobrać u pedagoga/psychologa ( III piętro gabinet) lub wydrukować (załącznik poniżej) i złożyć do 14.09.2021r.

        

       Pozdrawiamy serdecznie,

       Zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej

       Wniosek do pobrania 

       wnioski_stypendium_do_druku.pdf​​​​​​​

     • Napis powodzenia w nowym roku szkolnym
      • ŻYCZENIA Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

      • Wybiła już godzina... Rok szkolny się zaczyna.

           Znów dni popłyną pracowite, nad książką szkolną, nad zeszytem…”

           Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły serdecznie witają uczniów i ich rodziców w nowym roku szkolnym. Szczególnie ciepło witamy dzieci, które po raz pierwszy rozpoczynają naukę w naszej szkole.

            Wszystkim naszym uczniom życzymy, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, pełną pozytywnych doświadczeń w odkrywaniu świata i rozwijaniu własnych talentów. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości i wielu przyjaźni.