• Grono Pedagogiczne

          • Lista nauczycieli

          • LISTA NAUCZYCIELI

             

             

            l.p.

             Nazwisko i imię

            Zajmowane stanowisko

            1

            Gawkowska Agnieszka 

            dyrektor szkoły

            2

            Lisik Beata

             wicedyrektor

            3

            Łokieć Monika

            wicedyrektor

            4

            Ambroziak Krystyna

             wychowawca świetlicy

            5

            Antoszkiewicz Joanna

             nauczyciel religii

            6

            Banaszek Ewa

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            7

            Barszczewska Emilia

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            8

            Bernat Agnieszka

             nauczyciel j. polskiego

            9

            Deptuła Joanna 

             nauczyciel j. angielskiego

            10

            Bodecka Dorota

            nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            11

            Pazikowska Danuta 

            nauczyciel informatyki

            12

            Brzywczy Dagmara

             nauczyciel wspomagający

            13

            Cebulska Emilia

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, psycholog szkolny

            14

            Cembrzyńska Agnieszka

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            15

            Chromińska-Gac Anna

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            16

            Dławichowska Bożena

             specjalista logopedii

            17

            Drogosz Anna

             nauczyciel historii

            18

            Gołaszewski Michał

             nauczyciel wychowania fizycznego

            19

            Grzyb Marcin

             nauczyciel j. angielskiego

            20

            Janiszewska Bożena

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            21

            Jaworska Katarzyna

             psycholog szkolny

            22

            Jelińska Ewa

             nauczyciel j. polskiego

            23

            Jusińska Anna

             nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

            24

            Kalicka Emilia

             nauczyciel j. polskiego

            25

            Kalinka Ewelina

             nauczyciel matematyki

            26

            Kasprzak Mateusz

             nauczyciel wychowania fizycznego

            27

            Kleczkowska Grażyna

             wychowawca świetlicy

            28

            Jodłowska Zuzanna

             wychowawca świetlicy

            29

            Kolatorska - Pośnik Marlena

             wychowawca świetlicy

            30

            Kołodziejski Michał

             nauczyciel wychowania fizycznego

            31

            Korc Wiktoria

             nauczyciel j. polskiego

            32

            Kowalewski Przemysław

             nauczyciel wspomagający

            33

            Krupińska Lucyna

             nauczyciel fizyki

            34

            Kostka Sławomir

             nauczyciel historii

            35

            Kuczyńska Magdalena

             nauczyciel przyrody, geografii

            36

            Kuczyńska Monika

             nauczyciel geografii

            37

            Lisowska Beata

             nauczyciel biologii, informatyki, 

            38

            Łagocki Sławomir

             nauczyciel wychowania fizycznego

            39

            Łaszczyk Jolanta

             nauczyciel matematyki

            40

            Maciejska Edyta

             nauczyciel historii

            41

            Maj Jadwiga

             nauczyciel wspomagający

            42

            Osińska Magdalena

            nauczyciel matematyki
            43 Tuszyńska Katarzyna

             nauczyciel religii

            44

            Nowak Teresa

             wychowawca świetlicy

            45

            Nowakowska Grażyna

             nauczyciel bibliotekarz

            46

            Nowosielska Marta

             nauczyciel informatyki

            47

            Olkowska Anna

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            50

            Olszanko Elżbieta

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            51

            Pacek Agnieszka

             nauczyciel j. niemieckiego

            52

            Pacholska Jolanta

             nauczyciel matematyki

            53

            Pawlak Katarzyna

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            54

            Pawlik Barbara

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki

            55

            Pawlik Jacek

             nauczyciel informatyki, j. niemieckiego

            56

            Pietrucha Aleksandra

             nauczyciel wspomagający

            57

            Pietrzak-Ziętara Anna

             nauczyciel j. polskiego

            58

            Pindel Dawid

             nauczyciel religii 

            59

            Pisarska Katarzyna

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            60

            Ponichtera Anna

             nauczyciel matematyki

            61

            Przyłuska Magdalena

             Nauczyciel wspomagający, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie 

            62

            Puchłowska Marta

             nauczyciel plastyki

            63

            Pudło Dawid

             nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i etyki

            64

            Ostrowski Patryk

             nauczyciel wychowania 

            65

            Rasińska Renata

            nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 

            66

            Ruta Monika

             wychowawca świetlicy

            67

            Rymer-Rymarczyk Marlena

             współorganizującego kształcenie integracyjne

            68

            Sadownik Anna

             nauczyciel techniki

            69

            Siemion – Kuźniak Anna

             nauczyciel wspomagający, nauczyciel plastyki 

            70

            Sikorska Emilia

            nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            71

            Skibowska Monika

             nauczyciel j. angielskiego

            72

            ks. Skierkowski Michał

             nauczyciel religii 

            73

            Skłodowska Agata

             nauczyciel matematyki

            74

            Sokoluk Bożena

             nauczyciel religii 

            75

            Stefaniak Ewelina

             wychowawca świetlicy

            76

            Stępień Agnieszka

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            77

            Styrc – Zdańska Marta

             nauczyciel j. angielskiego

            78

            Szafarz Magdalena

             nauczyciel wychowania fizycznego

            79

            Szydłowska Renata

             nauczyciel wspomagający 

            80

            Szymański Adrian

             wychowawca świetlicy

            81

            Śliwińska Wiesława

             nauczyciel j. polskiego

            82

            Świątek Monika

             nauczyciel przyrody, biologii

            83

            Świeczak Anna

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            84

            Świercz Emilia

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            85

            Świerczewska Grażyna

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            86

            Telec Marzenna

             nauczyciel j. angielskiego

            87

            Tez Krzysztof

             wychowawca świetlicy

            88

            Walczak Monika

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            89

            Warszawska-Starosta Magdalena

             nauczyciel j. polskiego

            90

            Góral Anna  

             nauczyciel j. polskiego

             

            91

            Wilkowska - Piętka Joanna

             nauczyciel muzyki, historii, plastyki, 

            92

            Wira Marta

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            93

            Worońko Karolina

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            94

            Wysocka Monika

             specjalista integracji sensorycznej, instruktor karate

            95

            Zaradzka Jolanta

             nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

            96

            Ziętek Danuta

             wychowawca świetlicy

            97

            Żero Oksana

             nauczyciel j. angielskiego