• Lista nauczycieli

        • LISTA NAUCZYCIELI

           

           

          l.p.

           Nazwisko i imię

          Zajmowane stanowisko

          1

          Gawkowska Agnieszka 

          dyrektor szkoły

          2

          Lisik Beata

           wicedyrektor

          3

          Łokieć Monika

          wicedyrektor

          4

          Ambroziak Krystyna

           wychowawca świetlicy

          5

          Antoszkiewicz Joanna

           nauczyciel religii

          6

          Banaszek Ewa

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          7

          Barszczewska Emilia

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          8

          Bernat Agnieszka

           nauczyciel j. polskiego

          9

          Deptuła Joanna 

           nauczyciel j. angielskiego

          10

          Bodecka Dorota

          nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          11

          Pazikowska Danuta 

          nauczyciel informatyki

          12

          Brzywczy Dagmara

           nauczyciel wspomagający

          13

          Cebulska Emilia

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, psycholog szkolny

          14

          Cembrzyńska Agnieszka

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          15

          Chromińska-Gac Anna

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          16

          Dławichowska Bożena

           specjalista logopedii

          17

          Drogosz Anna

           nauczyciel historii

          18

          Gołaszewski Michał

           nauczyciel wychowania fizycznego

          19

          Grzyb Marcin

           nauczyciel j. angielskiego

          20

          Janiszewska Bożena

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          21

          Jaworska Katarzyna

           psycholog szkolny

          22

          Jelińska Ewa

           nauczyciel j. polskiego

          23

          Jusińska Anna

           nauczyciel zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

          24

          Kalicka Emilia

           nauczyciel j. polskiego

          25

          Kalinka Ewelina

           nauczyciel matematyki

          26

          Kasprzak Mateusz

           nauczyciel wychowania fizycznego

          27

          Kleczkowska Grażyna

           wychowawca świetlicy

          28

          Jodłowska Zuzanna

           wychowawca świetlicy

          29

          Kolatorska - Pośnik Marlena

           wychowawca świetlicy

          30

          Kołodziejski Michał

           nauczyciel wychowania fizycznego

          31

          Korc Wiktoria

           nauczyciel j. polskiego

          32

          Kowalewski Przemysław

           nauczyciel wspomagający

          33

          Krupińska Lucyna

           nauczyciel fizyki

          34

          Kostka Sławomir

           nauczyciel historii

          35

          Kuczyńska Magdalena

           nauczyciel przyrody, geografii

          36

          Kuczyńska Monika

           nauczyciel geografii

          37

          Lisowska Beata

           nauczyciel biologii, informatyki, 

          38

          Łagocki Sławomir

           nauczyciel wychowania fizycznego

          39

          Łaszczyk Jolanta

           nauczyciel matematyki

          40

          Maciejska Edyta

           nauczyciel historii

          41

          Maj Jadwiga

           nauczyciel wspomagający

          42

          Osińska Magdalena

          nauczyciel matematyki
          43 Tuszyńska Katarzyna

           nauczyciel religii

          44

          Nowak Teresa

           wychowawca świetlicy

          45

          Nowakowska Grażyna

           nauczyciel bibliotekarz

          46

          Nowosielska Marta

           nauczyciel informatyki

          47

          Olkowska Anna

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          50

          Olszanko Elżbieta

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          51

          Pacek Agnieszka

           nauczyciel j. niemieckiego

          52

          Pacholska Jolanta

           nauczyciel matematyki

          53

          Pawlak Katarzyna

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          54

          Pawlik Barbara

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki

          55

          Pawlik Jacek

           nauczyciel informatyki, j. niemieckiego

          56

          Pietrucha Aleksandra

           nauczyciel wspomagający

          57

          Pietrzak-Ziętara Anna

           nauczyciel j. polskiego

          58

          Pindel Dawid

           nauczyciel religii 

          59

          Pisarska Katarzyna

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          60

          Ponichtera Anna

           nauczyciel matematyki

          61

          Przyłuska Magdalena

           Nauczyciel wspomagający, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie 

          62

          Puchłowska Marta

           nauczyciel plastyki

          63

          Pudło Dawid

           nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i etyki

          64

          Ostrowski Patryk

           nauczyciel wychowania 

          65

          Rasińska Renata

          nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 

          66

          Ruta Monika

           wychowawca świetlicy

          67

          Rymer-Rymarczyk Marlena

           współorganizującego kształcenie integracyjne

          68

          Sadownik Anna

           nauczyciel techniki

          69

          Siemion – Kuźniak Anna

           nauczyciel wspomagający, nauczyciel plastyki 

          70

          Sikorska Emilia

          nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          71

          Skibowska Monika

           nauczyciel j. angielskiego

          72

          ks. Skierkowski Michał

           nauczyciel religii 

          73

          Skłodowska Agata

           nauczyciel matematyki

          74

          Sokoluk Bożena

           nauczyciel religii 

          75

          Stefaniak Ewelina

           wychowawca świetlicy

          76

          Stępień Agnieszka

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          77

          Styrc – Zdańska Marta

           nauczyciel j. angielskiego

          78

          Szafarz Magdalena

           nauczyciel wychowania fizycznego

          79

          Szydłowska Renata

           nauczyciel wspomagający 

          80

          Szymański Adrian

           wychowawca świetlicy

          81

          Śliwińska Wiesława

           nauczyciel j. polskiego

          82

          Świątek Monika

           nauczyciel przyrody, biologii

          83

          Świeczak Anna

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          84

          Świercz Emilia

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          85

          Świerczewska Grażyna

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          86

          Telec Marzenna

           nauczyciel j. angielskiego

          87

          Tez Krzysztof

           wychowawca świetlicy

          88

          Walczak Monika

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          89

          Warszawska-Starosta Magdalena

           nauczyciel j. polskiego

          90

          Góral Anna  

           nauczyciel j. polskiego

           

          91

          Wilkowska - Piętka Joanna

           nauczyciel muzyki, historii, plastyki, 

          92

          Wira Marta

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          93

          Worońko Karolina

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          94

          Wysocka Monika

           specjalista integracji sensorycznej, instruktor karate

          95

          Zaradzka Jolanta

           nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

          96

          Ziętek Danuta

           wychowawca świetlicy

          97

          Żero Oksana

           nauczyciel j. angielskiego