• Sesje fotograficzne

• 30.01.2023 r.

Przypominam, że do 31 stycznia br. można zamawiać zdjęcia indywidualne i towarzyskie przez platformę Zalamo.

Zdjęcia grupowe również opłacamy do 31 stycznia br. u skarbników klasowych, którzy proszeni są o przesłanie środków na rachunek p. fotograf do dnia 1 lutego br.

Numer rachunku bankowego:

11 1870 1045 2078 1040 9181 0001

Informacja dla skarbnika: w tytule przelewu należy podać nr szkoły/klasę/ilość zdjęć grupowych.

Po 31 stycznia br. galeria zostanie zamknięta i nie będzie już możliwości zamówienia zdjęć.

Pozdrawiam!

8.12.2022 r.

Za nami sesje fotograficzne. Można już zamawiać zdjęcia towarzyskie, indywidualne, akcesoria (kubki, kalendarze, magnesy itp.) oraz zdjęcia grupowe. Poniżej przedstawiam szczegółowe informacje dotyczące trybu składania zamówienia poszczególnych rodzajów zdjęć.

Linki dla poszczególnych klas do zdjęć indywidualnych i towarzyskich oraz hasła do zalogowania się do aplikacji przesłałem do Państwa za pośrednictwem Librusa.

Po zalogowaniu się znajdziecie Państwo opis sposobu dokonania zamówienia na platformie Zalamo, ceny poszczególnych rodzajów zdjęć i instrukcję płatności.

1. ZDJĘCIA KLASOWE (GRUPOWE) BĘDĄ DRUKOWANE W FORMIE PAPIEROWEJ - cena 15 zł (format 15x21)

Zdjęć grupowych nie ma na Platformie ZALAMO. Zdjęcia można otrzymać po wcześniejszym zamówieniu i opłaceniu u Skarbnika. Skarbnik przyjmuje tylko pieniądze za ZDJĘCIA GRUPOWE. Pozostałe zdjęcia zamawiane są indywidualnie.

Zdjęcia klasowe będą drukowane w wersji papierowej po zrobieniu przelewu przez Skarbnika na podany poniżej nr konta.

MG ART FOTO Mariola Gawron

Informacja dla skarbnika:  w tytule przelewu należy podać:

nr szkoły/klasę/ilość zdjęć grupowych

Ostateczna data złożenia zamówienia, aby otrzymać zdjęcia przed świętami to 14.12.2022. zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane na początku stycznia 2023.

1. ZDJECIA INDYWIDUALNE ORAZ KOLEŻEŃSKIE KAŻDY Z RODZICÓW WYBIERA i OPŁACA INDYWIDUALNIE Z PONIŻSZEJ GALERII

Cennik:

Format 10x15 - 9 zł

Format 13x18 - 13 zł

Format 15x21 - 15 zł

Format 20x30 - 20 zł

Instrukcja wybierania zdjęć: na górnym pasku wybieramy "ZDJĘCIA" lub "AKCESORIA" (jeśli chcemy zamówić fotoprodukty)

Wybór zdjęć:

- Na każdym zdjęciu w górnym prawym rogu jest symbol koszyka
          - Na zdjęciu, które chcemy zamówić klikamy w "koszyk"

- Po prawej stronie pojawia się zakładka, z której wybieramy rodzaj papieru (błyszczący lub matowy), format zdjęcia oraz ilości

1. AKCESORIA

W zakładce AKCESORIA możemy wybrać:

Foto kubek - 39 zł

Fotokalendarz jednodzielny - 29 zł

Foto kalendarz 12 kart - 59 zł

Magnes na lodówkę 10x15 -  15 zł

FOTOOBRAZ 20x30 - 39 zł

FOTOOBRAZ 30-40 - 49 zł

Do każdego fotoproduktu wybieramy zdjęcie jakie chcemy aby było umieszczone na fotogadżecie.

Po zakończonym zamówieniu następuje przekierowanie do płatności Przelewy24
          Proszę sprawdzać czy  płatność przeszła. Tylko opłacone zamówienia będą realizowane i dostarczone do Szkoły

Osoby, które preferują inny sposób zamawiania zdjęć zapraszam do bezpośredniego kontaktu poprzez:

1. e-mail:  mg-art-foto@wp.pl

(wpisujemy nazwę szkoły/klasę/nr zdjęcia/format)

2. tel. 793 932 190 (sms lub telefonicznie)

Dla zamówień składanych telefonicznie lub e-mailowo należy zrobić przelew na poniższy nr konta:

MG ART FOTO Mariola Gawron

Wersja elektroniczna zdjęcia po wcześniejszym wykupieniu w formie papierowej to dodatkowy koszt - 10 zł/1 ujęcie

Tylko wersja elektroniczna bez wydruku to koszt 25 zł/1 ujęcie

Wersje elektroniczne wybieramy z zakładki AKCESORIA. Wersja elektroniczna po weryfikacji będzie wysyłana na e-maila.

Ostateczna data złożenia zamówienia, aby otrzymać zdjęcia przed świętami to 14.12.2022. Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane na początku stycznia 2023.

Wydrukowane zdjęcia oraz foto produkty zostaną dostarczone do Szkoły i przekazane dzieciom na lekcjach.

W dniu 30.01.2023 Galeria zostaje zupełnie zamknięta i po tym terminie już nie będzie możliwości złożenia zamówienia.

Pozdrawiam!

16.11.2022 r.

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informuję, że w dniach 21-24 listopada 2022 roku (poniedziałek – czwartek) w naszej szkole odbędą się świąteczne sesje zdjęciowe dla poszczególnych klas. Harmonogram godzinowy zostanie określony przez Dyrekcję Szkoły.

Poniżej kilka informacji dotyczących świątecznych sesji zdjęciowych:

• Fotograf: MG ART FOTO Mariola Gawron
          • Zdjęcia grupowe (cała klasa): 15,00 zł/szt. Opłatę za zdjęcia grupowe zbiera skarbnik a następnie przelewa na konto fotografa (w tytule należy podać ilość osób i klasę). Numer konta podamy w późniejszym terminie.
          • Zdjęcia grupowe dostępne będą po dokonaniu wpłat przez skarbników klasowych.
          • Zdjęcia indywidualne i towarzyskie zamawiane będą  przez Platformę Zalamo - rodzice sami wybierają i płacą na rachunek fotografa. Ceny podane są na infografice.
          • Oprócz zdjęć istnieje możliwość zamówienia fotokalendarzy, kubków i magnesów na lodówkę z fotografiami dzieci, które mogą stać się wyjątkowymi prezentami świątecznymi.
          • Szczegółowy cennik i kontakt do fotografa znajduje się na infografice. W przypadku pytań dotyczących świątecznych sesji fotograficznych, proszę o kontakt bezpośrednio z p. Mariolą Gawron.

Życzę udanych zdjęć!