• Święto Ziemniaka

• 31.10.2012 13:35
          • ŚWIĘTO ZIEMNIAKA
            30.10.2012 r.

• W dniu  30.10.2012 R. (wtorek) obchodzimy ” Święto ziemniaka”. W tym dniu dla dzieci z klas IV – VI organizowane jest ognisko z pieczeniem ziemniaków na terenie szkoły w określonym porządku:

1. 12:45 – 13:30 (na godzinie wychowawczej) schodzą klasy IV
            2. 13:45 – 14:30 klasy V
            3. 14:35 – 15:20 klasy VI.

- razem z wychowawcą i zastępcą wychowawcy;
            - ziemniaki na ognisko zapewnia szkoła
            Ponadto organizowany jest
            KONKURS NA „RZEŹBĘ Z ZIMNIAKA” DLA KLAS 0 – VI.
            Rzeźby z ziemniaków mają zostać wykonane przez dzieci na godzinie wychowawczej lub zajęciach KN w dniu 30.10.12 r. (młodsze dzieci mogą wykonać prace w domu), następnie wychowawca w każdej klasie wybiera trzy najlepsze prace, które podpisane trafiają na przygotowane stoły na parterze szkoły (w miejscu, gdzie zazwyczaj stoją piłkarzyki). Wychowawcy wpisują na listę znajdującą się tego dnia na dyżurce imiona i nazwiska dzieci, których prace zgłosili na konkurs. Prace będą zbierane przez cały wtorek (30 października 2012 r.).
            31.10.12 r. – ŚRODA – JURY, w którego skład wchodzą katecheci wybiorą trzy najlepsze prace konkursowe. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone w tym samym dniu.
            UWAGA! MATERIAŁY NA RZEŹBĘ Z ZIAMNIAKA (np. ziemniaki, patyczki, ozdoby) UCZNIOWIE ORGANIZUJĄ WE WŁASNYM ZAKRESIE!
            Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie!

• Sala
            • gimnastyczna / sekretariat